GALLERY

WYCIECZKI

Genewa

Okolice Genewy

Berno

Okolice Berna

Zurych

Okolice Zurychu

Lucerna

Lugano i okolice

INFORMACJA

USLUGI

Visits

   odwiedzający

   odwiedzających online

Okolice Zurychu - Wodospad na Renie

Szanowni turyści,

odwiedzając Zurych zapraszamy Państwo zwiedzić jego okolice. Jednym z najciekawszych miejsc w tym regionie jest wodospad na Renie.

Wodospad Rheinfall jest największym wodospadem w Europie i oferuję turvodopad.jpgystom spektakularne widoki i niezapomniane wrażenia. Jest to cud natury, który został ukształtowany 17 tys lat temu. Szerokość wodospadu liczy 150 m, a wyskość -  23 m. Co sekundę około 700 tys litrów wody  bije o skały i z potęgą pada wdół.

Zeby lepiej poczuć energię wodospadu można podejść na płac widokowy przy zamku Laufen. W zamku jest możliwość również zwiedzić wystawę poświęconą Reinu i wodospadowi. Na życzenie turystów którzy żądają więcej wrażeń można zarezerwować statek (za dodatkową opłatę), który przepływa blizko wodospadu. Tutaj można poczuć całą moc i chwałę natury.

Oferujemy Państwu zwiedzanie w języku polskim. Podczas wycieczki poznacie Państwo historię, legendy i ciekawostki związane z  wodospadem i  regionem.szafuza1.jpg

Na życzenie turystów zwiedzanie może być przedlużone wizytą w miasteczku Szafuza, gdzie przewodnik opowie o lokalnym życiu, tradycjach oraz o wpływie wodospadu na miejscową gospodarkę i rozwój. Oprócz tego Szafuza jest wyjątkowym miejscem gdzie można cieszyć się typowo niemieckim klimatem Szwajcarii spacerując po starożytnych uliczkach urokliwego miasta.

 

 

Zwiedzanie wodospadu na Renie (wyjazd z Zurychu.): 4 godziny

Zwiedzanie wodospadu na Renie + Szafuza (wyjazd z Zurychu.): 5 godzin

 

Cena* wycieczki (za grupę):

  1-10 os. 11-40 os. 41-60 os.
Usługa przewodnicka wodospad na Renie 350 CHF  400 CHF 600 CHF
Usługa przewodnicka wodospad na Renie + Szafuza 450 CHF 500 CHF 750 CHF
Statek 10 chf/os + 15 chf rezerwacja (1-19 os) 10 chf/os + 5% rezerwacja (20 os i więcej)

* cena wycieczki nie obejmuje biletów wejściowych do obiektów turystycznych

 

Zapraszamy do rezerwacji obiadów i kolacji dla grup turystyzcnych TUTAJ!

 

Mają Państwo pytania lub chcą Państwo zamówić przewodnika? Prosimy  o kontakt:   [email protected]

     +41 763 827 076, +48 799 352 942

 

 

 

 

zwiedzanie w języku polskim przewodnik polski przewodnik miejski w Zurychu zwiedzanie wodospadu na reine rein zwiedzanie po polsku polski przewodnik przepływ łodzią pod wodospad Szafuza zwiedzanie w języku polskim przewodnik po reinie zwiedzanie z przewodnikiem przewodnik wycieczka zwiedzic Rein  Stein am Rhein zwiedzanie po polsku tłumacz przewodnik miejski w Zurychu w Genewie w Lozannie przewodnictwo zwiedzanie, zamówić przewodnika w j. polskim po Lozannie i Genewie zamówić obiad z  w Szwajcarii tanie jedzenie dla grup transer Szwajcaria dla polaków zwiedzanie zamek Laufen w języku polskim wodospad Rein Stein am Rein Rhein przewodnik polski przewodnik genewa przewodnik miejski polski wycieczka po polski kierowca tłumacz turystyczne usługi szwajcaria wycieczka statek pod wodospad cena zamówić rezerwacja dla grupy obiad


Data utworzenia: 09/06/2017 @ 10:10
Ostatnie zmiany: 09/06/2017 @ 14:02
Kategoria : Okolice Zurychu


Wersja do druku Wersja do druku

 
KONTAKT

Kontakt:

+41 763 827 076 (Whatsapp)

+37 254 698 054

+48 608 752 292 (Viber)

[email protected]

Skype: DariaTour

Accepted payment types:

karty.jpg

paypal.jpg

 

 

 

 

 

 

 

INNE WYCIECZKI