GALLERY

WYCIECZKI

Genewa

Okolice Genewy

Berno

Okolice Berna

Zurych

Okolice Zurychu

Lucerna

Lugano i okolice

INFORMACJA

USLUGI

Visits

   odwiedzający

   odwiedzających online

Lugano i okolice - Zwiedzanie Lugano

Szanowni turyści,

zapraszamy Państwo do włoskiej części Szwajcarii - kantonu Tessyn (Ticino). Jest to jedyny włoskojęzyczny kanton federacji. W tym miejscu można się zachwycać wspaniałymi krajobrazami,  wyśmienitą kuchnią i architekturą. Również każdy odwiedzający Tessyn może być zaskoczony, że Szwajcaria jest tak mała i tak różna. To prawda, Tessyn jest kolorowy, głośny i zawsze ciepły.

Zapraszamy Państwo zwiedzić Lugano i okolice z polskojęzycznym przewodnikiem.

 

1. Wycieczka po Lugano i  wjazd na górę san Salvatore (3h)lugano1.jpg

Spacer po największym mieście kantonu Ticino może się zazcąc bezpośrednio od hotelu jeżeli Państwo mieszkają niedaleko centrum. Podczas zwiedzania zobaczą Państwo najgłówniejsze jego zabytki i atrakcje: kościół Marii Panny (otwarte są wnętrza z freskami Bernardino Luini), centralny deptak starego miasta - Nesse, katedrę sw. Wawrzyńca, park i willę Ciani, centrałny płac Reformacji, bulwary przy jeziorze Lugano skąd otwiera się panorama na jezioro i góry. W drugiej części zwiedzania kolejką wjadą Państwo na górę san Salvatore na wysokość 925 m, aby podziwiać wsponiale widoki.

Cena* wycieczki po Lugano:

  1-30 os. 31-50 os. 51 i więcej
Usługa przewodnicka w języku polskim, 3h 250 CHF 280 CHF kontakt

w cenę wycieczki nie są wliczone bilety wejściowe do obiektów turystycznych i kolejkę

 

2. Zwiedzanie Lugano i Locarno (4h)

locarno.jpg

Polskojęzyzcny przewodnik oprowadzi Państwo po Lugano, opowie o ciekawostkach, wybitnych osobach mieszkających i odwiedzających to miasto, o tradycjach i historii. Trasa przebiega przez stare miasto z głównymi jego zabytkami oraz promenad przy jeziorze Lugano.Przejazd do Lokarno. Po drodze usłyszą Państwo opowieść o regionie. Lokarno znajduje się przy jeziorze Maggore w kantonie Tysan. Jest to najcieplejsze miasto Szwajcarii z 2300 słonecznymi godzinami w roku. W trakcie zwiedzania zobaczą Państwo Piazza Grande - centralny plac miasta, promenad Locarno, stare miasto, kosciół Madonna del Sasso (bez wnętrz), zamek Visconteo (bez wnętrz), jezioro Maggiore i inne.

Cena* wycieczki po Lugano-Locarno:

  1-30 os. 31-50 os. 51 i więcej
Usługa przewodnicka w języku polskim, 4h 330 CHF 380 CHF kontakt

*  w cenę wycieczki nie są wliczone bilety wejściowe do obiektów turystycznych 

 

      Mają Państwo pytania lub chcą Państwo zamówić przewodnika? Prosimy  o kontakt:   [email protected]

     +41 763 827 076, +48 799 352 942

 

 

 

 

 

Lugano zwiedzanie polski przewodnik miejski wyciezcka Lugano włoska Szwajcaria kanton Ticino informaca turystyzcna polacy w ticino włoska szwajcaria zwiedzani eprzewodnik polski w języku poslkim w Ticino Lugano jezioro zwiedzanie pilot we włoskiej szwajcarii Locarno jezioro Maggiore tłumacz włoski szwajcaria transfer samochód zamówić transfer w Ticino przewodnik miejski włoski w języku polskim polski przewodnik miejski wycieczka po Lugano zwiedzanie z polskim przewodnikiem cena zwiedzania cena wycieczki Lugano zwiedzanie, koszt usługi transfer tłumacz włoski wycieczka dla grup polskich zamówić genewa Szwajcaria usługi przewodnickie, zwiedzanie Lugano Locarno wjazd na gore san salwatore zwiedzanie okolic lugano polskojezyczny przewodnik miejski lugano locarno polski przewodnik zwiedzanie z polskim przewodnikiem locarno zamki transfer w lugano locarno transfer spacer z przewodnikiem miejskim

 
 

Data utworzenia: 07/05/2017 @ 21:48
Ostatnie zmiany: 01/06/2017 @ 15:49
Kategoria : Lugano i okolice


Wersja do druku Wersja do druku

 
KONTAKT

Kontakt:

+41 763 827 076 (Whatsapp)

+37 254 698 054

+48 608 752 292 (Viber)

[email protected]

Skype: DariaTour

Accepted payment types:

karty.jpg

paypal.jpg

 

 

 

 

 

 

 

INNE WYCIECZKI