GALLERY

WYCIECZKI

Genewa

Okolice Genewy

Berno

Okolice Berna

Zurych

Okolice Zurychu

Lucerna

Lugano i okolice

INFORMACJA

USLUGI

Visits

   odwiedzający

   odwiedzających online

Berno - Zwiedzanie Berna

Szanowni Goście,

zapraszamy Państwo na wyczekę po stolicy Szwajcarskiej Konfederacji - po Bernie. Niżej są przedstawione kilka opcji zwiedzania miasta z przewodnikiem miejskim w języku polskim. Każda wycieczka może być zmieniona i dopasowana do Państwa potrzeb oraz możliwości.

 

1. Krótko o Berniebern.jpg

Spacer z przewodnikiem miejskim przybliży Państwu obraz życia i funkcjonowania Szwajcarskiej stolicy. Pożnają Państwo główne zabytki miasta oraz jego 800-letnią historię. Trasa wycieczki biegnie przez takie obiekty jak: katedra Berneńska, baszta zegarowa, budynek Parlamentu, dom Einschteina, główna ulica Kramgasse oraz symbol miasta - fosa z niedzwiedziami.

Czas trwania: 2 h

Cena* wycieczki:

  1-30 os. 31-50 os.
Usługa przewodnicka, 2 h 280 CHF 320 CHF

* w cenę wycieczki nie są wliczone bilety wejściowe do obiektów turystycznych

 

2. Wycieczka po Bernie

W trakcie wycieczki po Bernie Państwo się przejdą głównymi ulicami miasta, Starówka którego jest wpisana na listę dziedzictwa UNESCO. Przewodnik opowie Państwu o historii miasta oraz jego istotnych wpływach na dzieje Szwajcarii w przeszłości i czasach nowoczesnych. W trakcie wycieczki poznają Państwo takie zabytki jak: budynek  Parlamentu (jest możliwość zwiedzania wnętrz), fosa niedzwiedzi, baszta zegarowa (oglądanie krótkiego spektaklu), plac widokowy, fontany i średnioweczne uliczki pełne ciekawostek, historii i niepawtarzalnej szwajcarskiej atmosfery.

Czas trwania: 3 h

Cena* wycieczki:

  1-30 os. 31-50 os.
Usługa przewodnicka, 3 h 360 CHF 400 CHF

* w cenę wycieczki nie są wliczone bilety wejściowe do obiektów turystycznych

 

 

3. Zwiedzanie Berna i okolic, wersja rozszerzona

Rozszerzone zwiedzanie Berna składa się z dwoch części. Na początku w trakcie spaceru Państwo poznaju główne zabytki Starego miasta, hostorię i tradycje Szwajcarskiej stolicy. Druga część wycieczki przeniesie Państwo poza miasto do najbliższych Bernskich wsi, gdzie można zobaczyć wiejski życie oraz podziwiać miasto z zewnetrznej perspektywy, również pięknej i zachwycającej.

Długość wycieczki uwzględnia przerwę na kawę lub herbatę.

Czas trwania: 5 h

Cena* wycieczki:

 

  1-3 os. 4-7 os. 8-15 os.
Usługa przewodnicka, 5 h 550 CHF 550 CHF 550 CHF
Usługa przewodnicka + transport, 5h 700 CHF 850 CHF 1050 CHF

* w cenę wycieczki nie są wliczone bilety wejściowe do obiektów turystycznych

 

 

Mają Państwo pytania lub chcą Państwo zamówić przewodnika? Prosimy  o kontakt: : [email protected]  lub +41 763 827 076, +37254698054

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Berno przewodnik Szwajcaria przewodnik miejski po Bernie zwiedzanie Berna z polskim przewodnikiem przewodnik Szwajcaria w języku poslkim. transfer Genewa transfer Zurych zamówić kierowcę w Szwajcarii w Genewie przewodnik miejski po Genewie wycieczki po Berni w języku polskim przewodnik miejski po Zurychu zwiedzanie Lucerny z przewonidkiem w języku polskim tłumacz Lucerna sklepy w Benewie miasta Szwajcarskie wycieczki w języku polskim po Szwajcarii : Genewa, Lucerna, Lousanna, Berno, Basylia, Zurych i inne Zamówić przewodnika tłumacza transfer samochód i kierowcę w Szwajcarii spotkanie na lotnisku pilot w Szwajcarii usługi pilotów i przewodników w Szwajcarii dla polaków

 


Data utworzenia: 11/10/2014 @ 20:49
Ostatnie zmiany: 27/04/2017 @ 23:31
Kategoria : Berno


Wersja do druku Wersja do druku

 
KONTAKT

Kontakt:

+41 763 827 076 (Whatsapp)

+37 254 698 054

+48 608 752 292 (Viber)

[email protected]

Skype: DariaTour

Accepted payment types:

karty.jpg

paypal.jpg

 

 

 

 

 

 

 

INNE WYCIECZKI